Naše nabídka

O nás

Na samotném začátku byla nejen láska k ořechům, ale i touha po kvalitě a dostupnosti. Nakonec je z toho vlastní značka různých pochutin a delikates ruku v ruce s výbornou kávou a vybraným vínem...

 

SeViJa vznikla spontánně jednoho srpnového dne v roce 2018. Naše rodiny a převážně děti, milují ořechy a my jsme hledali pravidelného dodavatele, který by nám zaručil maximální kvalitu a dostupnou cenu. Po několika zklamáních jsme se nakonec stali sami sobě dodavatelem a garantem té nejlepší dostupné kvality i ceny. 

Dlouho jsme si lámali hlavu nad správným názvem, a protože naší motivací byly naše děti, pomohla nám jejich jména, Sebastián, Viktorie a Jan.

Z počátku jsme ořechy a sušené ovoce prodávali převážně na farmářských trzích, různých vánočních tržištích a společenských akcích.

První zakázky přišly velmi brzy, především na vánoční balíčky a dárky pro firemní partnery a zákazníky různých společností a jejich zaměstnance. Našimi prvními většími klienty byly společnosti V+T MAT a ČTK.

V lednu roku 2019 přišla nabídka posunout se o kus dál. Tuto šanci jsme chytili za pačesy a 1.3.2019, jsme otevřeli Kavárnu a Vinotéku, se stejným názvem SeViJa. Vytvořili jsme v komerční zóně Pila příjemné prostředí k posezení u výborné kávy, čajů a velkého výběru kvalitního vína.

Po roce a půl provozu máme dostatek zpětné vazby a spokojenosti se službami a servisem od našich zákazníků. Rozšířili jsme sortiment a nyní chceme vše nabídnou i Vám.

 

Děkujeme Vám za návštěvu našeho e-shopu a věříme, že i Vás oslovíme svými nabízenými produkty.

+420 606 108 163
0
0 Kč
Košík je prázdný.
Nejdříve si vyberte zboží.