SeViJa vznikla spontánně jednoho srpnového dne v roce 2018. Naše rodiny a převážně děti, milují ořechy a my jsme hledali pravidelného dodavatele, který by nám zaručil maximální kvalitu a dostupnou cenu. Po několika zklamáních jsme se nakonec stali sami sobě dodavatelem a garantem té nejlepší dostupné kvality i ceny.

Pohodová kavárna

Dlouho jsme si lámali hlavu nad správným názvem, a protože naší motivací byly naše děti, pomohla nám jejich jména, Sebastián, Viktorie a Jan.

Z počátku jsme ořechy a sušené ovoce prodávali převážně na farmářských trzích, různých vánočních tržištích a společenských akcích.

První zakázky přišly velmi brzy, především na vánoční balíčky a dárky pro firemní partnery a zákazníky různých společností a jejich zaměstnance. Našimi prvními většími klienty byly společnosti V+T MAT a ČTK.

V lednu roku 2019 přišla nabídka posunout se o kus dál. Tuto šanci jsme chytili za pačesy a 1.3.2019, jsme otevřeli Kavárnu a Vinotéku, se stejným názvem SeViJa. Vytvořili jsme v komerční zóně Pila příjemné prostředí k posezení u výborné kávy, čajů a velkého výběru kvalitního vína.

Po roce a půl provozu máme dostatek zpětné vazby a spokojenosti se službami a servisem od našich zákazníků. Rozšířili jsme sortiment a nyní chceme vše nabídnou i Vám.

Zásobovaná vinotéka

Proč nakupovat právě u nás?

Fráze: „kvalita za rozumnou cenu“, na Vás vykukuje z každé druhé reklamy, letáku, či billboardu.

Pro nás to není jen fráze, naším cílem je dodávat kvalitní sortiment, ale zároveň chceme oslovit širokou veřejnost, nikoliv pouze určitou vrstvu lidí.

Tato filozofie se nám osvědčila i v naší Kavárně a Vinotéce. Nečekáme jen na ty, co si to mohou „dovolit", až přijdou po pracovní době, když jim v jejich nadupaném programu vyjde čas. Stejný servis a kvalitu u nás dostanou maminky na rodičovské dovolené, senioři i studenti třeba jen u čaje a těší se k nám i několikrát týdně na milou obsluhu.

Nabízené značky

Rezervovat místo

Datum

. . . . . . .

Čas od

Čas do

. . . . . . .

Počet míst

Jméno

Telefon

Email