Úvod Dárkové bedýnky

Zlatý Sauvignon

Zlatý Sauvignon

Zlatý Sauvignon a bedýnka narvaná dobrotami.

vhodné jako dárek | dárek pro muže | dárek pro ženy | dárek pro klienty

Velikost: 10 kousků

Hmotnost: 5.5kg

. . . . . . . .

Dostupnost: SKLADEM

Doprava: ZDARMA

Kód zboží: 4SAUV

1.795 Kč

Více obrázků

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Popis produktu

Pro bedýnku s ušima Sauvignon – Top Collection jsme použili, jako stavební kámen již zmíněné víno z vinařství víno Hruška, které získalo hned dvě zlatá ocenění (Galicja Vitis a Hradecký pohár). A nebyly bychom to my, kdybychom toto skvělé víno nedoplnili spoustou skvělých dobrot. Určitě stojí za ochutnání!

Vše obdržíte pečlivě zabalené, zasíláme ověřeným přepravcem. Doprava zdarma!

SeViJa říká

„Bedýnka plných dobrot nad zlato.“

V bedýnce naleznete

Sauvignon – Top Collection

Barva se zlatavými odlesky prozrazuje krásné víno s výraznější viskozitou. Aroma je intenzivní a komplexní s tóny broskví až angreštového džemu. Harmonické víno s dlouhým závěrem předurčuje víno nejvyšší kvality pro skutečné milovníky vína.

Oblast: Morava

Podoblast: Slovácká

Zařazení: suché

Barva: bílé

Alkohol: 13%

Zatřídění: pozdní sběr

Křupavý sýr: White Cheddar & Red Leicester + Oříšky z pece - Lanýž a barevný pepř

Řekněte sýr a ochutnejte naši gurmánskou novinku. Teplem sušené sýry White Cheddar a Red Leicester jsou anglická sýrová delikatesa určená pro labužníky jakéhokoliv věku. Tubus obsahuje 50 % Cheddaru a padesát procent Red Leicesteru, oba sýry jsou zárukou stoprocentní spokojenosti vašich chuťových buněk. Pochutnejte si na 100% sýrech bez dalších zbytečných přísad. Nechte se pozvat na vytříbený gurmánský zážitek s nejdražší potravinou světa - Lanýži. Nezaměnitelné aroma vás okouzlí hned po otevření víčka. Pro rafinovanost chuti jsme přidali barevný pepř a himálajskou sůl. To vše jsme s vybranými kešu oříšky nechali zezlátnout v našich pecích. Bon apetit!

Hmotnost White Cheddar & Red Leicester: 70g

Hmotnost Oříšky z pece - Lanýž a barevný pepř: 160g

Škvarkové sádlo s bylinkami + Paštika Pimienta Casa Tarradellas + Rilettes z jeleního masa

Tradiční vepřové sádlo s kousky škvarků, jehož chuť je zvýrazněná bylinkami. Výborně chutná s čerstvým křupavým chlebem a zelenou paprikou. Španělská vepřová paštika z jater s pepřem extra kvality. Paštika je nechlazená a neobsahuje lepek ani barviva. Výborná delikatesa jako předrm nebo na ozdobení pokrmů. Skvělé rilettes z jeleního masa. Skvělé naložené kousky masa, tak trošku jako paštika. Vynikající doplněk k vínu a dobrému pečivu

Hmotnost škvarkové sádlo: 200g

Hmotnost paštika: 125g

Hmotnost rilettes z jeleního masa: 180g

WormUP - Křupaví červíci + Dračí čaj

Křupaví červíci se solí jsou tou nejjemnější variantou z naší nabídky. Dobře víme, že chutnají báječně a tak jsme pro vás připravili právě tuto minimalistickou variantu. Skvělá pochoutka pro děti i pro ty, co mají rádi čisté chutě. Tolik dobrot v jednom čaji! Dračí lahůdka vznikla jedno zamračené dopoledne. Bytostně jsme potřebovali dobít energii, hřejivě obejmout a zahnat pesimismus do kouta. Podařilo se! Směs velejemných čajů a kousků ovoce říznutá růžovým pepřem nás postavila na nohy. Je silná jako drak.

Mix ořechů a Olivy

Připravili jsme pro Vás Mix ořechů toho, co máme nejraději :-)

složení: 100g pekanových, 100g peka, 100g rozinek, 50g makadamových

Poznámky závěřem

Minimální trvanlivost všech položek v bedýnce je 12 měsíců. Skladujte v suchu a temnu.