Úvod Dárkové bedýnky

Zlatý Sauvignon

Zlatý Sauvignon

Zlatý Sauvignon a bedýnka narvaná dobrotami.

vhodné jako dárek | dárek pro muže | dárek pro ženy | dárek pro klienty

Velikost: 10 kousků

Hmotnost: 5.5kg

. . . . . . . .

Dostupnost: SKLADEM

Doprava: ZDARMA

Kód zboží: 4SAUV

1.699 Kč

Více obrázků

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Popis produktu

Pro bedýnku s ušima Sauvignon – Top Collection jsme použili, jako stavební kámen již zmíněné víno z vinařství víno Hruška, které získalo hned dvě zlatá ocenění (Galicja Vitis a Hradecký pohár). A nebyly bychom to my, kdybychom toto skvělé víno nedoplnili spoustou skvělých dobrot. Určitě stojí za ochutnání!

Vše obdržíte pečlivě zabalené, zasíláme ověřeným přepravcem.

SeViJa říká

„Bedýnka plných dobrot nad zlato.“

V bedýnce naleznete

Sauvignon – Top Collection

Barva se zlatavými odlesky prozrazuje krásné víno s výraznější viskozitou. Aroma je intenzivní a komplexní s tóny broskví až angreštového džemu. Harmonické víno s dlouhým závěrem předurčuje víno nejvyšší kvality pro skutečné milovníky vína.

Oblast: Morava

Podoblast: Slovácká

Zařazení: suché

Barva: bílé

Alkohol: 13%

Zatřídění: pozdní sběr

Křupavý sýr: White Cheddar & Red Leicester + Oříšky z pece - Lanýž a barevný pepř

Řekněte sýr a ochutnejte naši gurmánskou novinku. Teplem sušené sýry White Cheddar a Red Leicester jsou anglická sýrová delikatesa určená pro labužníky jakéhokoliv věku. Tubus obsahuje 50 % Cheddaru a padesát procent Red Leicesteru, oba sýry jsou zárukou stoprocentní spokojenosti vašich chuťových buněk. Pochutnejte si na 100% sýrech bez dalších zbytečných přísad. Nechte se pozvat na vytříbený gurmánský zážitek s nejdražší potravinou světa - Lanýži. Nezaměnitelné aroma vás okouzlí hned po otevření víčka. Pro rafinovanost chuti jsme přidali barevný pepř a himálajskou sůl. To vše jsme s vybranými kešu oříšky nechali zezlátnout v našich pecích. Bon apetit!

Hmotnost White Cheddar & Red Leicester: 70g

Hmotnost Oříšky z pece - Lanýž a barevný pepř: 160g

Škvarkové sádlo s bylinkami + Paštika Pimienta Casa Tarradellas + Rilettes z jeleního masa

Tradiční vepřové sádlo s kousky škvarků, jehož chuť je zvýrazněná bylinkami. Výborně chutná s čerstvým křupavým chlebem a zelenou paprikou. Španělská vepřová paštika z jater s pepřem extra kvality. Paštika je nechlazená a neobsahuje lepek ani barviva. Výborná delikatesa jako předrm nebo na ozdobení pokrmů. Skvělé rilettes z jeleního masa. Skvělé naložené kousky masa, tak trošku jako paštika. Vynikající doplněk k vínu a dobrému pečivu

Hmotnost škvarkové sádlo: 200g

Hmotnost paštika: 125g

Hmotnost rilettes z jeleního masa: 180g

WormUP - Křupaví červíci + Dračí čaj

Křupaví červíci se solí jsou tou nejjemnější variantou z naší nabídky. Dobře víme, že chutnají báječně a tak jsme pro vás připravili právě tuto minimalistickou variantu. Skvělá pochoutka pro děti i pro ty, co mají rádi čisté chutě. Tolik dobrot v jednom čaji! Dračí lahůdka vznikla jedno zamračené dopoledne. Bytostně jsme potřebovali dobít energii, hřejivě obejmout a zahnat pesimismus do kouta. Podařilo se! Směs velejemných čajů a kousků ovoce říznutá růžovým pepřem nás postavila na nohy. Je silná jako drak.

Mix ořechů a Olivy

Připravili jsme pro Vás Mix ořechů toho, co máme nejraději :-)

složení: 100g pekanových, 100g peka, 100g rozinek, 50g makadamových

Poznámky závěřem

Minimální trvanlivost všech položek v bedýnce je 12 měsíců. Skladujte v suchu a temnu.