Úvod Dárkové bedýnky

Výběr Hruška

Výběr Hruška

Polosuchý výběr od Hrušky z kolekce Classic a Organic.

vhodné jako dárek | dárek pro muže dárek pro ženy | dárek pro klienty

Velikost: 5 kousků

Hmotnost: 4 kg

. . . . . . . .

Dostupnost: SKLADEM

Doprava: ZDARMA

Kód zboží: 14HRU

1.199 Kč

Více obrázků

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Popis produktu

S tímto výběr nemůžete udělat chybu. Nabízem vám vína, která dostala ocěnění  "TOP 77 vín v ČR" a spoustu dalších ocenění. K tomu si dovolíme přidat jako vždy pár dobrůtek.

SeViJa říká

„Víno vhodné pro lidi trpící "histaminovou intolerancí". Obsah histaminu menší než 0,25 mg/l !“

V bedýnce naleznete

Rulandské šedé

Světlejší zlatavá barva a vyšší viskozita naznačuje plnou vyzrálost hroznů. Aroma je středně intenzivní s dominantním vůní bylinného čaje, zralých meruněk a kompotovaných broskví. Harmonická chuť po lesním medu s jemnými tóny zralého manga.

Oblast: Morava

Podoblast: Slovácká

Zařazení: polosuché

Barva: bílé

Alkohol: 12,5%

Zatřídění: pozdní sběr

Hibernal

V organických vínech zachytíte jedinečnost mikroklimatu, půdy a samostatné odrůdy, která je pěstována v souladu s přírodou a minimálním zásahem člověka. Delikátní chuť černého rybízu a citrusů se prolíná s mineralitou, která odráží naše Terroir...

Oblast: Morava

Podoblast: Slovácká

Zařazení: polosuché

Barva: bílé

Alkohol: 12,5%

Zatřídění: pozdní sběr

Škvarkové sádlo s bylinkami

Tradiční vepřové sádlo s kousky škvarků, jehož chuť je zvýrazněná bylinkami. Výborně chutná s čerstvým křupavým chlebem a zelenou paprikou. Složení: vepřové škvařené sádlo 66 %, vepřové škvarky 30 %, kořenící přípravek (jedlá sůl, koření, látka zvýrazňující chuť a vůni E621, aroma), petržel, libeček. Může obsahovat stopy siřičitanů, celeru, hořčice, ořechů, sezamu, sóji, lepku, mléka, měkkýšů a lupiny.

Hmotnost: 200 g

Paštika jemná s brusinkami

Jemná játrová paštika s kořením a přídavkem sušených brusinek, které dodávají paštice příjemnou aromatickou ovocnou chuť. Složení: vepřové škvarkové sádlo, vepřová játra 22 %, vepřové kůže, vývar, sušené brusinky 2 %, kukuřičná mouka, vláknina, glukózový sirup, sušená zelenina (cibule, česnek), kvasniční extrakt, koření, cukr, jedlá sůl. Může obsahovat stopy celeru, hořčice, ořechů, sezamu, mléka, sóji a lepku.

Hmotnost: 200 g

Paštika IBERICO Casa Tarradellas

Španělská vepřová paštika extra kvality, vyrobená z masa a jater z černých prasat iberského plemene. Neobsahuje lepek. Delikatesa na váš stůl v podobě chuťovky neboli tapas.

Hmotnost: 125 g

Poznámky závěřem