Úvod Dárkové bedýnky

Terroir pálava

Terroir pálava

Speciálně oceněná vína Terroir pálava

vhodné jako dárek | dárek pro muže dárek pro ženy | dárek pro klienty

Velikost: 5 kousků

Hmotnost: 4 kg

. . . . . . . .

Dostupnost: SKLADEM

Doprava: ZDARMA

Kód zboží: 12TERR

1.299 Kč

Více obrázků

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Popis produktu

Originální vína z hroznů, které se urodily na svazích Pálavy. To je TERROIR PÁLAVA! Navíc zde v exkluzivní medailové kolekci super ročníku 2021. Naše ručně dělaná bedýnka je samozřejmostí. 

SeViJa říká

„Víc medailí se na ty lahve už nevejde... “

V bedýnce naleznete

Chardonnay - TERROIR PÁLAVA

Barva vína je sytě zlatá s odlesky šperků. Vůně je mohutná, dynamická a minerální. Najdeme tu pomerančovou marmeládu a zralé pomelo, v druhé vlně angrešt, mirabelky a broskve, v závěru dominují minerály. Chuť je plná, mnohovrstevná a příjemně nasládlá. Pomeranče a mandarinky tu doplňuje letní bobulové ovoce a marmelády z něj. Nekonečně dlouhá dochuť je mazlivá a živá. Doporučujeme ke kachnímu rillettes.

Oblast: Morava

Podoblast: Mikulovská

Zařazení: polosuché

Barva: bílé

Alkohol: 11,5%

Zatřídění: výběr z hroznů

Ocenění!!! Zlatá medaile Národní soutěž vín Mikulovská vinařská podoblast 2022, Zlatá medaile Lednické vinné trhy 2022, Stříbrná medaile Hradecký pohár vína 2022:

Ryzlink vlašský - TERROIR PÁLAVA

Barva je zlatá se žlutými odlesky. Vůně je bohatá, přímočaře svěží a dynamická. Dominuje v ní jitrocelový sirup, akátový med, pečená jablíčka a křížaly. Velmi výrazná minerální stopa, za kterou přichází medový meloun a meloun Galia. Chuť je široká a mohutná. Zprvu medové tóny s praženými oříšky, poté nastupují zralé grepy a pomelo. Velmi šťavnatý dlouhý závěr patří minerálům a citrusům. Podávejte ke krocanovi s kaštanovou nádivkou.

Oblast: Morava

Podoblast: Mikulovská

Zařazení: suché

Barva: bílé

Alkohol: 13,5%

Zatřídění: výběr z hroznů

Ocenění!!! Velká zlatá medaile Hradecký pohár vína 2022, Velká zlatá medaile Lednické vinné trhy 2022, Zlatá medaile OENOFORUM 2022, Zlatá medaile Národní soutěž vín Mikulovská vinařská podoblast 2022, Zlatá medaile Vinum Juvenale 2021, Stříbrná medaile Weinparade:

Neuburské - TERROIR PÁLAVA

Barva je světle zlatá. Vůně je jemná a decentní s minerálním základem a citrusovou svěžestí. Nacházíme citrony, mandarinky a grepy, za nimi i broskve, meruňky, mirabelky a rybíz. Chuť je koncentrovaná, výrazná a bohatá. Letní bobulové ovoce se tu potkává se svěží stopou citrusů a pikantní stopou sušených travin. V dlouhém závěru dominuje červený grep a sušená pomerančová kůra. Podávejte k vepřové pečeni protkané celerem.

Oblast: Morava

Podoblast: Mikulovská

Zařazení: suché

Barva: bílé

Alkohol: 12,5%

Zatřídění: pozdní sběr

Ocenění!!! Zlatá medaile Národní soutěž vín Mikulovská vinařská podoblast 2022, Zlatá medaile OENOFORUM 2022, Stříbrná medaile Lednické vinné trhy 2022, Stříbrná medaile Hradecký pohár vína 2022:

Poznámky závěřem