Úvod Dárkové bedýnky

Chardonnay limitka

Chardonnay limitka

Limitovaná edice Chardonnay a organický Cabernet Cortis & Regent.

vhodné jako dárek | dárek pro muže dárek pro ženy | dárek pro klienty

Velikost: 5 kousků

Hmotnost: 4kg

. . . . . . . .

Dostupnost: SKLADEM

Doprava: ZDARMA

Kód zboží: 2CHAR

1.149 Kč

Více obrázků

  • image
  • image
  • image
  • image

Popis produktu

Opět jsme zapátrali ve vinařství Víno Hruška a dařilo se! Máme tu čest Vám nabídnout  Chardonnay  z limitované edice Velehrad 863, do které patří jen ty nejlepší ročníky s potencionálním zrání na lahvi. Doplněno skvělým organickým vínem Cabernet Cortis & Regent a spousty dobrot. Jak jinak než vše v uzavíracím bedýnce s uchem.

Vše obdržíte pečlivě zabalené, zasíláme ověřeným přepravcem.

SeViJa říká

„Limitovaná edice a organické víno. Dobrou Chuť!“

V bedýnce naleznete

Chardonnay – Velehrad 863

Limitovaná edice, do které patří jen ty nejlepší ročníky s potencionálním zrání na láhvi. Hrozny sklizeny v 1 700 m vzdáleném vinohradu od baziliky sv. Cyrila a Metoděje na Velehradě. Krásná lískooříšková vůně až s nádechem mléčného kokosu, což je známkou spontánního kvašení vína v novém XXL dubovém sudu a následné kupáže s druhou částí vína, vyrobeného řízeným kvašením.

Oblast: Morava

Podoblast: Slovácká

Zařazení: polosuché

Barva: bílé

Alkohol: 12,5%

Zatřídění: pozdní sběr

Cabernet Cortis & Regent – Organic

V organických vínech zachytíte jedinečnost mikroklimatu, půdy a samotné odrůdy, která je pěstována v souladu s přírodou a minimálním zásahem člověka. Barva vína je tmavě granátová, hustá a sytá. Ve vůni najdeme višně v čokoládě, koření, černý rybíz a jemnou kávu. Chuť vína je plná s jemnými tříslovinami. Víno zrálo ve starších dubových sudech.

Oblast: Morava

Podoblast: Slovácká

Zařazení: suché

Barva: červené

Alkohol: 12%

Zatřídění: výběr z hroznů

Sýrové tyčinky a Paštika Iberico Casa Tarradellas

Sýrové tyčinky se solí. Ideální kombinace ke skleničce vína. Vepřová paštika od Španělského výrobce Casa tarradellas extra kvality, vyrobená z masa a jater z černých prasat plemene Iberico.

Hmotnost paštika: 125g

Hmotnost sýrové tyčinky: 90g

Vinné želé z odrůdy Frankovka chilli

Základní chuť tohoto vinného želé tvoří jemné tóny hroznové šťávy z Frankovky a příchuti chilli. Neobsahuje žádné zbytečné konzervanty ani „éčka“ navíc. Můžete servírovat klasicky s pečivem, jako dip k vínu, sýru a tyčinkám, anebo použijte vaši fantazii.

Hmotnost želé: 140g

Zavírací bedýnka s uchem

Naši truhláři se opravdu vyřádili a výsledkem jsou ručně vyráběné, opálené bedýnky a boxy v nádherném designu, které se dají i nadále prakticky využít.

Ručně vyráběná opálená bedýnka: !!!

Poznámky závěřem