Úvod Dárkové bedýnky

Kus Jižní Afriky

Kus Jižní Afriky

Bedna plná zážitků: vína z Jižní Afriky, červíky, vinné želé a paštika.

netradiční dárek | červíci | dárek pro muže | dárek pro ženy | dárek pro klienty

Velikost: 5 kousků

Hmotnost: 4kg

. . . . . . . .

Dostupnost: SKLADEM

Doprava: ZDARMA

Kód zboží: 3JARB

1.245 Kč

Více obrázků

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Popis produktu

Pokud hledáte nevšední dárek, tak naše JAR bedýnka je přesně pro Vás. Bedýnka je až po okraj plná zážitků, kde Vás jistě zaujmou Jihoafrická vína, vinné želé, paštika nebo sušený červíci a vše v ručně vyráběné bedýnce.

Vše obdržíte pečlivě zabalené, zasíláme ověřeným přepravcem. Doprava zdarma!

SeViJa říká

„Kus Afriky s červíky.“

V bedýnce naleznete

Foothills Chardonnay 2020

Na první dojem ucítíte úzce zaměřený citrusový profil, citrónovou kůru a grapefruit. Následně rozpoznáte vrstvy peckovin a jemného dubu, který však chuť vína nezastíní, ale dodá mu pikantní odstín připomínající lískové oříšky, ovesné nebo mandlové sušenky. Na patře hřejivé, vyzrálé, nikterak nápadné víno, díky rovnováze dubu s ovocem a náznaku květinových tónů lichořeřišnice. Kyselá limetka a méně dubu než např. u ročníku 2015 dodá vínu svěžest, která umožňuje jak párování s širším spektrem jídel, tak poskytuje i výbornou chuť pro samostatné pití.

PŮVOD: Jižní Afrika, Západní Kapsko, Stellenbosch

Barva: bílé

Alkohol: 12,89%

La Brune The Valley Pinot Noir 2020

Neuvěřitelný ročník. Návrat do chladných klimatických podmínek po období sucha. Tento ročník má dokonalou rovnováhu mezi intenzitou a čistotou. Na nose jahody s houbami a zemitými tóny. Středně plné tělo, jemná textura, lineární konstrukce těla s minerálním jádrem, které je proložené vrstvami červeného ovoce, zejména jahod a třešní.

PŮVOD: Jižní Afrika, Západní Kapsko, Walker Bay

Barva: červené

Alkohol: 12,5%

WormUP - Křupaví červíci se solí

Možná si vzpomínáte na situace, kdy do nás maminky, nebo babičky cpali tak zdravý a tak nechutný rybí tuk. Pamatujete? Nebo jste to viděli někde ve filmu pro pamětníky, že jo. Křupaví červíci se skládají z velkého množství zdravých tuků, které mají podobné složení jako ty rybí; zároveň obsahují skoro 50 % bílkovin důležitých pro zdravý růst. Děti teď už můžou doplňovat výživné látky dobrovolně a s chutí, když jim nabídnete Křupavé červíky. Křupaví červíci jsou připraveni k servírování, takže je stačí vysypat do misky a jíst. Můžete je také nasypat na rizoto, pizzu, nebo špagety a obohatit tak jídlo kvalitními bílkovinami.

Hmotnost: 20g

Příchuť: sůl

Vinné želé z odrůdy Sauvignon + Paštika Atún Casa Tarradellas

Základní chuť tohoto vinného želé tvoří jemné tóny hroznové šťávy z odrůdy Sauvignon. Neobsahuje žádné zbytečné konzervanty ani „éčka“ navíc. Můžete servírovat klasicky s pečivem, jako dip k vínu, sýru a tyčinkám, anebo použijte vaši fantazii.Španělská paštika, nechlazená paštika extra kvality z oblasti Katalánska, s obsahem tuňáka 48%. Neobsahuje škrob, lepek ani barviva. Výborná delikatesa jako předkrm s topinkou nebo na dozdobení různých pokrmů.

Hmotnost želé: 140g

Hmotnost paštika: 125g

Zavírací bedýnka s uchem

Naši truhláři se opravdu vyřádili a výsledkem jsou ručně vyráběné, opálené bedýnky a boxy v nádherném designu, které se dají i nadále prakticky využít.

Ručně vyráběná opálená bedýnka: !!!

Poznámky závěřem

Minimální trvanlivost všech položek v bedýnce je 12 měsíců. Skladujte v suchu a temnu.